Zestawy mebli ogrodowych z technorattanu: Najlepsze z najlepszychZestawy mebli ogrodowych z technorattanu to najbardziej pożądany wybór dla tych, którzy chcą uczynić swoją przestrzeń zewnętrzną bardziej stylową i relaksującą. Technorattan to sztuczny materiał rattanowy, który wygląda bardzo naturalnie i realistycznie. Jest szeroko stosowany w meblach zewnętrznych, ale jest dość drogi. Na szczęście istnieją przystępne opcje z detalami z technorattanu w niższej cenie. Zestawy te pochodzą z trwałych ram wykonanych z metalu lub drewna i poduszek wypełnionych włóknami syntetycznymi. Dostępnych jest wiele różnych modeli, od mniejszych zestawów narożnych po duże leżanki z szezlongami. Przyjrzyjmy się bliżej kilku najlepszym zestawom mebli ogrodowych z technorattanu, jakie można obecnie znaleźć na rynku.

Dlaczego warto wybrać technorattan?

Technorattan to syntetyczny rattan, który jest bardzo podobny do prawdziwej rośliny. Ma taką samą fakturę jak prawdziwy rattan, a także ten sam kolor, a nawet zapach oleju kokosowego, który jest charakterystyczny dla naturalnego materiału. Jest też niezwykle trwały, odporny na promieniowanie UV i hydrofobowy. Technorattan jest bardzo łatwy w utrzymaniu, nie musisz wykonywać żadnych specjalnych zabiegów. Wystarczy przetrzeć go wilgotną ściereczką, aby usunąć ewentualny kurz. Uważaj, aby nie używać żadnych środków czyszczących, ponieważ mogą one uszkodzić materiał. Technorattan to dobry wybór, jeśli chcesz mieć w swoim domu styl tropikalny. Jednak nie pełni on jedynie funkcji dekoracyjnej. Wykorzystuje się go również w meblach ogrodowych, ponieważ jest bardzo trwały i łatwy w utrzymaniu. To dobra alternatywa dla prawdziwego rattanu, który jest bardzo drogi i ma krótszą żywotność.

Najlepsze zestawy mebli ogrodowych z technorattanu

Zestawy mebli ogrodowych z technorattanu to najlepszy wybór, jeśli chcesz mieć meble inwestycyjne, które będą służyć przez wiele lat. Są to produkty bardzo wysokiej jakości, które wyglądają bardzo naturalnie i stylowo. Występują w dużych rozmiarach i doskonale nadają się do przestrzeni zewnętrznych o dowolnej wielkości.

  • Zestaw podstawowy ze stolikiem kawowym

Jest to zestaw mebli ogrodowych z dwoma krzesłami, loveseat, stolikiem kawowym.. Ma bardzo naturalny i stylowy wygląd i jest idealny do patio lub patio na świeżym powietrzu. Ten zestaw wykonany jest z wysokiej jakości syntetycznego rattanu i posiada bardzo wytrzymałą ramę. Jest łatwy do czyszczenia i konserwacji, nie trzeba wykonywać żadnych specjalnych zabiegów. Ma szeroki i stylowy design, więc jest idealny dla dużych przestrzeni zewnętrznych.

  • Zestaw mebli ogrodowych z poduszkami

To kolejny duży zestaw mebli ogrodowych o bardzo naturalnym i stylowym wyglądzie. Wykonany jest z syntetycznego rattanu, o bardzo grubym i mocnym splocie. Ma szeroką konstrukcję i jest idealny do dużych przestrzeni zewnętrznych. Zawiera również wysokiej jakości poduszki z pokrowcem zapinanym na zamek błyskawiczny, co ułatwia czyszczenie. Poduszki są wypełnione włóknem syntetycznym, więc są bardzo trwałe i długotrwałe. Ten zestaw jest dostępny w różnych kolorach, więc możesz wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twojego stylu.

  • Zestaw ze stolikami bocznymi

Jest to duży zestaw mebli ogrodowych na zewnątrz, w tym 2 krzesła wiklinowe, 1 kanapa wiklinowa i 2 stoliki boczne. Wykonany jest z syntetycznego rattanu i ma bardzo naturalny i stylowy wygląd. Meble są bardzo solidne i trwałe, mają szeroki i przestronny design. Ten zestaw jest idealny dla dużych przestrzeni zewnętrznych, takich jak patio lub balkon. Jest łatwy w montażu i ma bardzo rozsądną cenę.

  • Zestawy z kanapą

Jest to duży i przestronny zestaw ogrodowy, zawierający 2 fotele, 2 krzesła wiklinowe, 1 kanapę wiklinową i 2 stoliki boczne. Wykonany jest z syntetycznego rattanu i ma bardzo naturalny i stylowy wygląd. Meble są bardzo solidne i trwałe, mają szeroki i przestronny design. Ten zestaw jest idealny dla dużych przestrzeni zewnętrznych, takich jak patio lub balkon. Jest łatwy w montażu i ma bardzo rozsądną cenę.

 

O mnie